2EZ22D2E3/TR8
DIODE ZENER 22V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ22D2E3
2EZ22D2E3/TR8 Hakkında
2EZ22D2E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 22V nominal voltajda ve 2W güç derecelendirmesine sahip tekil Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±2% tolerans ile üretilen komponentin maximum impedansı 12 Ohm'dur. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, through-hole montaj yöntemini desteklemektedir. 500 nA'lük reverse leakage akımı ve 1.2V forward voltajı ile güvenilir devre koruması sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 12 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V