2EZ20D2/TR12
DIODE ZENER 20V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ20D2
2EZ20D2/TR12 Hakkında
2EZ20D2/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 20V nominal değerine sahip tekil zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket ile tedarik edilir. 2W maksimum güç yönetim kapasitesiyle, regülatör devreleri, voltaj sınırlandırma ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±2% tolerans, 11 Ohm maksimum impedans ve 500 nA ters sızıntı akımı özelliklerine sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. Through hole montajı için uygundur ve aktif üretimde bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 15.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 11 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V