2EZ200DE3/TR8
DIODE ZENER 200V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ200DE3
2EZ200DE3/TR8 Hakkında
2EZ200DE3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal gerilimde Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket ile sağlanan bu bileşen, 2W maksimum güç dağıtımına sahiptir. 152V ters polarite altında 500nA sızıntı akımı ile karakterize edilen bu diyot, -65°C ile 150°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. ±20% voltaj toleransı ve 900Ω maksimum impedans değerleri ile over-voltage koruması ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajıyla PCB tasarımlarına kolayca entegre edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 900 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±20%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V