2EZ200D2/TR8
DIODE ZENER 200V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ200D2
2EZ200D2/TR8 Hakkında
2EZ200D2/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal voltajlı Zener diyottur. 2W güç kapasitesi ile yüksek gerilim uygulamalarında voltaj stabilizasyonu ve koruma sağlar. DO-204AL (DO-41) paketinde sağlanan axial kurulu bu bileşen, -65°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. ±2% tolerans ve 900 Ohm maksimum empedans değerleriyle, voltaj regülatörleri, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 152V'de 500 nA ters sızıntı akımı ile yüksek kapalı devre karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 900 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V