2EZ200D10E3/TR8
DIODE ZENER 200V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ200D10E3
2EZ200D10E3/TR8 Hakkında
2EZ200D10E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 200V nominal gerilime sahip Zener diyottur. 2W güç kapasitesi ve DO-204AL (DO-41) axial paket tipi ile through-hole montajı destekler. 152V reverse gerilimde 500nA ters kaçak akımı ve 900 Ohm maksimum empedans özelliğine sahiptir. ±10% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, yüksek gerilim düzenlemesi, voltaj sınırlama ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılmaktadır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını kapsar. Bileşen şu anda end-of-life durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 152 V
Impedance (Max) (Zzt) 900 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V