2EZ19D2E3/TR8
DIODE ZENER 19V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ19D2E3
2EZ19D2E3/TR8 Hakkında
2EZ19D2E3/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 19V nominal değerine sahip tek bir Zener diyottur. 2W güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulmaktadır. ±2% voltaj toleransı ve maksimum 11 Ohms empedansı ile voltaj düzenleme, koruma ve referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bileşen, through hole montajına uygun olup elektronik devrelerde aşırı voltaj koruması ve voltaj regülasyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 14.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 11 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 19 V