2EZ18D5DO41E3
DIODE ZENER 18V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ18D5DO41E3
2EZ18D5DO41E3 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen 2EZ18D5DO41E3, 18V nominal zener voltajı ile tasarlanmış tek Zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket içinde sunulan bu bileşen, 2W maksimum güç dağıtımı kapasitesine sahiptir. 10 Ohm maksimum impedans ve ±5% tolerans ile voltaj regülasyonu, voltaj sınırlama ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Ürün Digi-Key tarafından üretilmesi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 13.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Market
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V