2EZ110D2E3/TR12
DIODE ZENER 110V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ110D2E3
2EZ110D2E3/TR12 Hakkında
2EZ110D2E3/TR12, Microchip Technology tarafından üretilen 110V nominal geriliminde tek bir zener diyottur. DO-204AL (DO-41) axial paket tipinde sunulan bu komponent, 2W güç tüketiminde çalışır ve ±2% gerilim toleransına sahiptir. 500 nA ters kaçak akımı ve maksimum 250 Ohms impedans değeriyle yüksek gerilim uygulamalarında gerilim stabilizasyonu ve koruma devrelerinde kullanılır. -65°C ile +150°C arasında çalışır. Through-hole montajı için tasarlanmıştır. Şu anda üretim dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 83.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V