2EZ10D5/TR8
DIODE ZENER 10V 2W DO204AL
Seri / Aile Numarası
2EZ10D5
2EZ10D5/TR8 Hakkında
2EZ10D5/TR8, Microchip Technology tarafından üretilen 10V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 2W güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, DO-204AL (DO-41) axial kasa tipinde sunulmaktadır. 3.5 Ohm maksimum empedans ve 3 µA ters kaçak akımı (7.6V'da) özelliğine sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve ±5% tolerans ile üretilmiştir. Enerji yönetimi, voltaj düzenleme ve devre koruması uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Through Hole montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 7.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 3.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 2 W
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 10 V