277ULR010MFH
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V T/H
Seri / Aile Numarası
277ULR010MFH
277ULR010MFH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277ULR010MFH, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V rated voltaj ile güç kaynakları ve ses devreleri başta olmak üzere decoupling uygulamalarında kullanılır. 11mOhm ESR değeri ve 5.1A @ 100kHz ripple current özellikleri sayesinde yüksek frekans gürültü filtreleme işlemlerinde etkilidir. Through-hole montajlı radyal can paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömrü garanti eder.
Applications Decoupling
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V