277LMX400M2DE
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
277LMX400M2D
277LMX400M2DE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277LMX400M2DE, 270µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj özelliğine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisinden faydalanır. 1.228Ohm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, doğrultucu devreler, filtreleme uygulamaları ve genel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur. 50 kHz'de 1.8963 A ve 120 Hz'de 1.29 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.228Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8963 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V