277LMH350MZDC
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
277LMH350MZDC
277LMH350MZDC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277LMH350MZDC, 270µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through Hole montaj tipi ve Radial Can - Snap-In paket biçimiyle, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür elde edilir. -25°C ile +105°C arasında güvenli çalışır. 120Hz'de ESR değeri 921mOhm, 120Hz ripple akımı 1.1A ve 50kHz ripple akımı 1.617A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.617 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V