277LMH350M2BF
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
277LMH350M2BF
277LMH350M2BF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277LMH350M2BF, 270 µF kapasitanslı ve 350V nominal voltajla tasarlanmış bir radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilen, ±20% tolerans ve 921.04 mOhm ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 1.1 A ve 10 kHz'de 1.617 A ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketim elektroniği devrelerinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921.04mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.617 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V