277LBB450M2EE
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
277LBB450M2EE
277LBB450M2EE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277LBB450M2EE, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devrelerinde ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120 Hz'de 921.04 mOhm ESR ve 10 kHz'de 3.087 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921.04mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.087 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V