277LBB400M2CG
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
277LBB400M2CG
277LBB400M2CG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 277LBB400M2CG, 270 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajı ile tasarlanmış radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu bileşen, 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklığında çalışabilen kondansatör, 120 Hz'de 1.92 A ve 10 kHz'de 2.8224 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 921.04 mOhm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921.04mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8224 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V