276KXM063M
CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
276KXM063M
276KXM063M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 276KXM063M, 27µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma elverişlidir. Radial, can tipi gövde ile through hole montajına uygun olup, PCB'lere dikey yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür tarafından tanımlanır. 120 Hz'de 6.14Ω ESR ve 100 kHz'de 240 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan standart elektrolarak kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.1402Ohm @ 120Hz
Impedance 860 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V