25ZLS820MEFC10X20
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25ZLS820MEFC
25ZLS820MEFC10X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25ZLS820MEFC10X20, 820 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C'de 6000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli biçimde çalışır. 100 kHz'de 1.96 A ve 120 Hz'de 1.176 A ripple akımına dayanabilir. 20 mOhms impedansı ile filtreleme, güç kaynakları, sinyal işleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.176 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V