25ZLS680MEFC10X16
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25ZLS680MEFC
25ZLS680MEFC10X16 Hakkında
Rubycon 25ZLS680MEFC10X16, 680µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 6000 saat ömür (105°C'de) özellikleriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 1.65 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 907.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V