25ZLJ680M10X16
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25ZLJ680M
25ZLJ680M10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25ZLJ680M10X16, 680 µF kapasitansına ve 25V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunar. 38 mOhms impedans ve ±20% tolerans ile hassas filtre tasarımlarında tercih edilir. Low frequency'de 1.1 A, high frequency'de 2 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V