25ZA100M6.3X11
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25ZA100M
25ZA100M6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25ZA100M6.3X11, 100µF kapasitansına ve 25V rated voltaj'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 78 mOhm empedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunar. Yüksek frekansta 670 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 254.6 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uygundur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasite değerini sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 78 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 254.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V