25YXJ100M5X11
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25YXJ100M5X11
25YXJ100M5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25YXJ100M5X11, 100 µF kapasitansına ve 25 V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 5000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans, 250 mA @ 100 kHz high frequency ripple current ve 175 mA @ 120 Hz low frequency ripple current özellikleriyle, düşük impedans (400 mOhms) gereksinen uygulamalara uygundur. -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V