25YXA100MTA6.3X11
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25YXA100M
25YXA100MTA6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25YXA100MTA6.3X11, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 196 mA, 120 Hz'de 140 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve zaman sabiti devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur. Ürün eski (Obsolete) olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 196 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V