25YK100MEFCTA6.3X11
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25YK100MEFCTA6.3
25YK100MEFCTA6.3X11 Hakkında
Rubycon üretimi 25YK100MEFCTA6.3X11, radial montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans değeri ve 25 V nominal gerilime sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında güvenle çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Radial, Can tipi gövdesine sahip bu bileşen, PCB'ye Through Hole montajı ile bağlanır. Güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve genel elektrik devrelerine uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V