25WXA4700MEFC18X25
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
25WXA4700MEFC
25WXA4700MEFC18X25 Hakkında
Rubycon 25WXA4700MEFC18X25, 4700 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ve Through Hole uygulamalar için tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -55°C ile +105°C çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.7135 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 1.49 A ripple akımına sahiptir. ±20% tolerans ile ürün spesifikasyonu tanımlanır. Güç kaynakları, filtreleme, düşük frekans uygulamaları ve otomotiv enerji yönetimi sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.7135 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V