25WA3300MEFC18X20
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25WA3300MEFC
25WA3300MEFC18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25WA3300MEFC18X20, 3300µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar polarizasyon özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 1.7825A, 120 Hz'de 1.55A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme, depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V