25VXG8200MEFC25X35
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25VXG8200MEFC
25VXG8200MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25VXG8200MEFC25X35, 8200 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat ömür ömrüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 2.507 A ve 120 Hz'de 2.18 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.507 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V