25VXG6800MEFC25X30
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25VXG6800MEFC
25VXG6800MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25VXG6800MEFC25X30, 6800 µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür sunar. 10 kHz'de 2.162 A ve 120 Hz'de 1.88 A ripple current değerlerine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.162 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V