25VXG10000MEFCSN30X30
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25VXG10000MEF
25VXG10000MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25VXG10000MEFCSN30X30, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans ve radyal snap-in paket konfigürasyonuna sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına karşılık dayanıklı olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.737 A ve 120 Hz'de 2.38 A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri, buffer uygulamaları ve genel amaçlı elektronik tasarımlarında kullanılmaya elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.737 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V