25USC8200MEFC20X35
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25USC8200MEFC
25USC8200MEFC20X35 Hakkında
Rubycon üretimi 25USC8200MEFC20X35, 8200µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 3000 saat ömür süresi 85°C'de garanti edilir. 10 kHz'de 3.3465 A ve 120 Hz'de 2.91 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'ye direkt lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3465 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V