25USC6800MEFC22X25
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25USC6800MEFC
25USC6800MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25USC6800MEFC22X25, 6800µF kapasitansı ve 25V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye kolayca sabitlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömrü garantilemektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.944 A ve 120 Hz'de 2.56 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.944 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V