25USC15000MEFCSN25X35
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
25USC15000MEF
25USC15000MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25USC15000MEFCSN25X35, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radyal kasa tipinde bu kondansatör, through-hole monte edilmeye uygun olup -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunar. 4.692 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 4.08 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu komponentin Part Status'u aktiftir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.692 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V