25TZV47M6.3X6.1
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25TZV47M
25TZV47M6.3X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25TZV47M6.3X6.1, 47 µF kapasitanslı ve 25V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 360 mOhms impedansı, 100 kHz'de 250 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. SMD radial can paketlemesi ile kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V