25TZV33M6.3X6.1
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25TZV33M
25TZV33M6.3X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25TZV33M6.3X6.1, 33 µF kapasitans değerine sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garanti edilir. 360 mOhms empedans değeri ile yüksek frekans (100 kHz'de 250 mA) ve düşük frekans (120 Hz'de 80 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilir. Radial, Can SMD paketi içinde gelen bu kondansatör, güç yönetimi, filtreleme ve destek uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V