25TXV100M8X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25TXV100M
25TXV100M8X10.5 Hakkında
Rubycon 25TXV100M8X10.5, 100 µF kapasitansli 25V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 160 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, DC/DC konvertörleri ve filtreleme devrelerinde etkin bir şekilde çalışır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 125°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 100 kHz'de 300 mA ripple akım toleransı ve ±20% kapasite toleransı ile belirtilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V