25TXV100M6.3X8
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25TXV100M
25TXV100M6.3X8 Hakkında
Rubycon 25TXV100M6.3X8, 100 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime göre tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 700 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sayesinde güç kaynakları, analog devreleri ve DC/DC dönüştürücülerde filtreleme uygulamalarında kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisine uygun olan bu kondansatör, 125°C'de 1000 saat ömür garantisi verirken, 100 kHz'de 110 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V