25TWL10MEFC5X11
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25TWL10MEFC5
25TWL10MEFC5X11 Hakkında
Rubycon 25TWL10MEFC5X11, 10 µF kapasitanslı, 25 V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat lifetime'a sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 75 mA, 120 Hz'de 50 mA ripple current özelliğine sahiptir. Analog devreler, filtre aplikasyonları, güç kaynakları ve sinyal işleme devreleri gibi çeşitli elektronik sistemlerde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V