25TRV1500M16X16.5
CAP ALUM 1500UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25TRV1500M
25TRV1500M16X16.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25TRV1500M16X16.5, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) yapısına sahip olan bu komponentin nominal gerilimi 25V olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Düşük empedansi (66 mOhms) ve yüksek ripple akım kapasitesi (100 kHz'de 1.45A, 120 Hz'de 870mA) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V