2.5SXB120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
2.5SXB120M
2.5SXB120M Hakkında
Rubycon 2.5SXB120M, 120 µF kapasitanslı yüzey montaj alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. 13mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 3A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömrü garantilidir. 2917 (7343 Metric) SMD kasa tipi ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V