2.5SW180M2.7X7.3
CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
2.5SW180M
2.5SW180M2.7X7.3 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 2.5SW180M2.7X7.3, 180µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltage ile SMD montajı için tasarlanmış bu bileşen, 9mOhm düşük ESR değeri sayesinde hızlı yanıt süresi ve düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü garanti edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, LED sürücüleri ve düşük voltajlı devreler için kullanılır. 2917 (7343 Metric) kasa tipi ile kompakt tasarım sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V