25SVPT100M
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25SVPT100M
25SVPT100M Hakkında
Panasonic 25SVPT100M, 100µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu komponent, düşük ESR değeri (24mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 20000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 3.2A ripple akım kapasitesi (100kHz) ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, bilgisayar ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V