25SVPF56M
CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SVPF56M
25SVPF56M Hakkında
Panasonic 25SVPF56M, 56µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, düşük ESR değeri (30mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkin bir şekilde çalışır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmesi genel amaçlı elektronik devrelerde, anahtarlamalı güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler ve ses amplifikatörü gibi uygulamalarda kullanılabilir. 5000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V