25SVPD39M
CAP ALUM POLY 39UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SVPD39M
25SVPD39M Hakkında
Panasonic 25SVPD39M, 39µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. SMD paketinde sunulan bu bileşen, 25V nominal gerilimde çalışmak üzere tasarlanmıştır. 45mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında etkin ripple current işleme kapasitesine sahiptir. -55°C ile +125°C aralığında çalışabilen ve 125°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uyygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 664 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V