25SVPD10M
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SVPD10M
25SVPD10M Hakkında
Panasonic 25SVPD10M, 10µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer yapılı yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, 65mOhm ESR değeri sayesinde düşük empedans performansı sunar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında kullanılır. 100kHz'de 474mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devreleri ve genel amaçlı DC-DC konvertör uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 474 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V