25SKV100M8X6.5
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SKV100M
25SKV100M8X6.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25SKV100M8X6.5, 100 µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket tipi ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 141.6 mA ve 120 Hz'de 118 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve zaman kontrol devrelerinde kullanılabilir. Aktif durumda temin edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 141.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 118 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V