25SGV220M10X10.5
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25SGV220M
25SGV220M10X10.5 Hakkında
Rubycon 25SGV220M10X10.5, 220 µF kapasitansına sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, AEC-Q200 standardına uygun otomotiv uygulamaları için sertifikalıdır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sağlar. Radial, can tipinde SMD pakette sunulan bu kondansatör, 120 Hz'de 355 mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 355 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V