25SGV100M8X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25SGV100M8X10.5
25SGV100M8X10.5 Hakkında
Rubycon 25SGV100M8X10.5, 100 µF kapasitanslı, 25 V rated voltage'a sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve radial can paketlemesi ile güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 216 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 216 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V