25SEV47M6.3X5.5
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SEV47M
25SEV47M6.3X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25SEV47M6.3X5.5, 47 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı noktalarında ve voltaj düzenleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 90 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple akım kapasitesi ile radiyal, SMD paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V