25SEV4.7M4X5.5
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SEV4.7M
25SEV4.7M4X5.5 Hakkında
Rubycon 25SEV4.7M4X5.5, 4.7 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple akımı özelliğine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bileşen, güç yönetimi, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V