25SEV10M4X5.5
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
25SEV10M
25SEV10M4X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 25SEV10M4X5.5, 10 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD kondansatörü, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saatlık ömür garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 37,5 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı düzenlemesi, filtre ve EMI suppression uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 37.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V