25SEK470M
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V T/H
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
25SEK470M
25SEK470M Hakkında
Panasonic 25SEK470M, 470µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatörüdür. 25V rated voltage ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılan bir through-hole bileşendir. ESR değeri 14mOhm olan bu kondansatör, düşük impedans gerektiren devreler için uygundur. 100 kHz'de 1.59A ripple akımına dayanabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Radial, can paket şeklinde sunulan ürün, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, doğrultucu devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 79.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V